^Back To Top

  • Passau, Wienn, Plzeň, Cheb, ...

    - zahraničné cykloakcie, Merida Bike Adventure, Nova Author Cup, Salzkammergut trophy...

  • cyklotúra úcty - Hejce

    - jarná cyklotúra úcty Trebišov – Hejce a späť. Spojená je s položením vencov k pomníku 42 vojakov, ktorí zahynuli pri leteckej katastrofe pri návrate z mierovej misie v Kosove a pri príležitosti ukončenia druhej svetovej vojny..

  • Tokaji, Füzer, Kalandpark, ...

    - výjazdy do susedného Maďarska

Monday, 29. November 2021

momentálne je pripojených

Práve tu je 24 návštevníkov a žiadni členovia on-line

rrart studio 00401 

 

bike letak-copym

 

športové okuliare

opti24 logo header

 

Dvaja členovia nášho klubu (Ľubo B. a Marián I.) nemajú nikdy dosť vysedávania v sedle svojich horských velosipédov a preto zo svojho slovníka občas radi vypustia slovo „cykloturistika“. Miesto neho už niekoľko rokov skloňujú slová MTB maratón. Z roka na rok si do svojho kalendára zapisujú stále nové akcie, ktorých aj na Slovensku pribúda. V tomto roku sa na štarte obliekajú do vkusných dresov „cyklo Trebišov“ a preto by sa s vami radi podelili o svoje zážitky z týchto akcií na tejto stránke s nádejou, že sa možno časom k nim niekto pridá. V aute aj na streche majú stále 2 miesta voľné :).

Oravaman 2014
... alebo Bude ako nebolo ...

Najmladší člen rodiny najlepších oravských športových akcií, na ktorých sa dá povoziť na bicykli má ešte iba 4 roky. Partia nadšencov z Nižnej a Zuberca si chcela zašportovať v krásnej prírode Liptova a Oravy a sami pre seba pred štyrmi rokmi skúsili urobiť triatlon.

Čítať ďalej...

7. Oravský cyklomaratón 2014
... a opäť o kúsok lepší ako minule ...

Minulý rok sa podaril cykloorganizátorom na Orave skutočne husársky kúsok. Dve najlepšie cyklistické akcie, ktoré sa na Orave organizujú sa im podarilo vtesnať do jedného termínu.

Čítať ďalej...

Okolo Tatier 2014

 V dňoch 13.-15.6.2014 sa konal už 47. ročník Okolo Tatier. Na toto najstaršie cykloturistické podujatie na Slovensku sme sa tentoraz vybrali v zostave 2 Oravci (Marián, Heiko), 2 Martinčania (Janka a Fero), 5 Trebišovčanov (Marián, Jožko, Miloš, Ľubo, Slávo) a jediný nováčik na tejto akcii – Kysučan Hary.

Čítať ďalej...

Rychlebské stezky

„ ... alebo jazdenie s pridanou hodnotou“

 Po tom čo nám organizátori Bike Adventure naordinovali pre tento rok územie okolo Králického Sněžníku, všetkým nám bolo hneď jasné, že ten víkend nebude mať dva, ale tri dni.

Čítať ďalej...

Copyright © 2013. www.cyklotv.sk  Rights Reserved.